Gratulujemy wygranej w konkursie!

Abyśmy mogli jak najlepiej przygotować Twój Plan, wypełnij DOKŁADNIE poniższą ankietę. Czas oczekiwania na ułożenie Planu wynosi do 4dni. Gdy Plan będzie gotowy dostaniesz od nas informację na podany poniżej adres Email!

Pamiętaj, że warunkiem ułożenia Tobie bezpłatnego Planu jest wypełnienie ankiety w całości łącznie z dodanymi zdjęciami

Wypełnij ankietę!

Podaj imię oraz nazwisko:
Podaj email:
Wyznacz swój cel:
redukcja ogólnej wagi ciała i obwodówredukcja tkanki tłuszczowej ( wymagane dowolne treningi)budowanie masy mięśniowej (wymagany trening siłowy)
Podaj wagę:
Podaj wiek:
Podaj wzrost:
Podaj obwód w pasie:
Określ jak często trenujesz (lub zamierzasz trenować):
brak aktywnościtrening 1-2 razy w tygodniutrening 3-4 razy w tygodniutrening 5-7 razy w tygodniu
Określ jaki to rodzaj treningu:
Określ jaki masz rodzaj pracy:
brak stałej pracylekka umysłowa (biurowa, siedząca, szkoła)ciężka umysłowa (dużo obowiązków, stres)lekka fizyczna (przeciętny wysiłek fizyczny)ciężka fizyczna (duży wysiłek fizyczny)
Określ swoje nawyki:
lubię słodycze i jadam je regularnielubię fast-foody i jadam je regularniejadam nieregularne posiłkipracuję w systemie zmianowymalkohol piję kilka razy w tygodniumało sypiammam dużo stresu
Czy stosował Pan/Pani wcześniej inne diety?
Czego nie lubi Pan/Pani jeść?

III. Wyślij nam swoje zdjęcie

W spodenkach lub stroju - jedno z przodu, drugie z boku. Zdjęcia są bardzo przydatne do oceny budowy ciała przed ułożeniem Planu, ale także do porównania efektów przed i po przemianie. Jeśli dodajesz duże zdjęcia poczekaj najpierw aż się załadują dopiero po tym kliknij "Wyślij ankietę".