Jak Wybrać Dietetyka w Roku 2019?

Oto 7 porad, dzięki którym dokonasz najlepszego wyboru

W nawiązaniu do naszego posta na FB - „9 zasad, aby dieta dawała najlepsze efekty” przygotowaliśmy zestaw 7 porad w formie pytań, na które musisz odpowiedzieć zanim podejmiesz współpracę z jakimkolwiek dietetykiem. Odpowiedzi te pomogą Ci w wyborze osoby, z którą warto współpracować. Oto pytania, które musisz sobie zadać:


Pytanie 1: Czy cena diety jest odpowiednia?

Ceniący się dietetyk, który do klienta podchodzi indywidualnie oraz całościowo nie ma niskich cen. Tanio nigdy nie oznacza dobrze. Jeśli ktoś oferuje Ci ułożenie skutecznej diety wraz z treningami na 3 miesiące i liczy sobie za to kilkadziesiąt złotych to prawdopodobnie będzie to masówka. Koszty samej diety dopasowanej indywidualnie zaczynają się od 120zł i nie ma górnej granicy.

Pytanie 2: Czy wiedza dietetyka jest na wysokim poziomie?

Na pierwszy rzut oka ciężko Ci będzie to stwierdzić, ale jeśli poświecisz chwilę to łatwo to zweryfikujesz. Odwiedź stronę internetową oraz Fanpage na FB dietetyka i sprawdź czy oprócz informacji o swoich usługach umieszcza też praktyczne i darmowe porady w zakresie odżywiania itp. Po przeczytaniu tego typu materiałów , łatwiej Ci będzie stwierdzić czy dana osoba posiada odpowiednią wiedzę, czy też nie. 

Pytanie 3: Czy zaangażowanie dietetyka jest wysokie?

Jeśli ilość materiałów, które są publikowane na stronie, profilu FB czy kanale na YouTube jest duża, a ponadto dana osoba wchodzi w interakcję z użytkownikami w postaci komentarzy to znaczy, że jest bardzo zaangażowana w to czym się zajmuje. Możesz na tej podstawie wnioskować, że będzie tak samo zaangażowana we współpracę z Tobą, jeśli zdecydujesz się ją nawiązać.  

Pytanie 4: Czy kontakt jest łatwy, a odpowiedź natychmiastowa?

Wyślij za pomocą Messengera lub przez email testową wiadomość do takiej osoby i zapytaj o to co możesz osiągnąć dzięki waszej współpracy, jak szybko pojawią się efekty oraz co będzie po zakończeniu diety. To proste pytania, ale jeśli odpowiedź będzie kompleksowa, to będzie bardzo dobrze świadczyło o osobie, która świadczy te usługi. 

Pytanie 5:  Czy efekty współpracy z dietetykiem są udostępnione?

Przejrzyj dział metamorfoz i przemian klientów, którzy skorzystali z usług tej osoby. Jeśli jest ich dużo, są różnorodne i po prostu Cię przekonują to prawdopodobnie są prawdziwe. Jeśli ktoś oferuje usługi przemiany sylwetki, a nie udostępnia metamorfoz swoich podopiecznych to prawdopodobnie nie ma ich w ogóle.

Pytanie 6: Czy opinie podopiecznych są pozytywne?

Sprawdź koniecznie opinie tych, którzy już skorzystali ze współpracy z tą osobą. Najlepiej, aby były to opinie realnych ludzi np. na Facebooku. Każdy ceniący się dietetyk lubi chwalić się pozytywnym odzewem od swoich klientów. To normalne. 

Pytanie 7:  Czy możesz pobrać bezpłatnie przykłady posiłków?

Sprawdź na stronie lub zapytaj czy możliwe jest pobranie przykładowych posiłków lub przykładowego jednodniowego jadłospisu. Jeśli osoba je Tobie udostępni będzie w Twoich oczach bardziej godna zaufania. Ponadto, sprawdzisz czy tego posiłki trafiają w Twój smak oraz kieszeń.

Podsumowanie

Jeśli na wszystkie powyższe pytania odpowiedź brzmi TAK, to zdecydowanie warto podjąć współpracę. Jeśli na 1 lub 2 pytania odpowiedź brzmi NIE, niekoniecznie będzie to zły wybór, ale musisz się na spokojnie zastanowić. Natomiast gdy na 3 lub 4 pytania odpowiedź brzmi NIE to raczej współpraca nie przyniesie Tobie rezultatów. 

Jak Otrzymać Więcej Takich Porad?

Jeśli uważasz te informacje za cenne i chcesz otrzymać bezpłatnie więcej porad i wskazówek dotyczących zmiany sylwetki to polub naszą stronę na FB. Będziesz na bieżąco z wszystkimi informacjami jakie udostępniamy - a jest ich sporo.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania, czuj sie swobodnie i napisz do nas wiadomość przez stronę na FB. 

Serdecznie pozdrawiamy! Zespół Prouder.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.