NIE MOŻESZ ZEJŚĆ Z WAGI ?

Pomożemy Ci zrzucać od 2kg do 5kg na miesiąc

Jeśli dla Ciebie to za mało - nie czytaj dalej.
Jeśli satysfakcjonują Cię takie wyniki, pokażemy Ci jak uzyskać taki efekt jedząc to co lubisz.

Zanim dowiesz się jak to działa odpowiedz sobie na te 10 pytań:

Pytanie nr 1: Czy chcesz trwale zmienić sylwetkę, ale nie wiesz jak się do tego zabrać?

Pytanie nr 2: Czy stosowałeś już jakąś dietę i nie dała ona odpowiedniego efektu?

Pytanie nr 3: Czy dieta poszła na marne, bo po zakończeniu sylwetka wróciła do poprzedniego wyglądu? 

Pytanie nr 4: Czy posiłki w diecie były po prostu nie smaczne?

Pytanie nr 5: Czy dieta była monotonna?

Pytanie nr 6: Czy produkty do diety były drogie i trudno dostępne?

Pytanie nr 7: Czy cena Twojej diety była bardzo wysoka?

Pytanie nr 8: Czy miałeś wrażenie, że dieta była robiona masowo?

Pytanie nr 9: Czy w Twojej diecie brakowało aktualizacji?

Pytanie nr 10: Czy kontakt z dietetykiem był trudny lub nie było go wcale?

Jeśli większość odpowiedzi na te pytania brzmi "TAK" - jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ należysz do osób, którym jesteśmy w stanie pomóc.

Co konkretnie możemy dla Ciebie zrobić?

Sposobu na rozwiązanie tych problemów nie da się ubrać w kilka zdań, ale po krótce postaramy Ci się je przybliżyć. Aby dokonać przemiany sylwetki trzeba zastosować konkretny plan.

Ułożymy Ci indywidualny Plan

Tutaj nie ma możliwości dopasowywania do Ciebie czegoś co na Ciebie nie będzie działało. Taki plan stosowany powinien być w stu procentach. Nie oznacza to oczywiście, że jest to szereg wyrzeczeń, z którymi ciężko sobie poradzić - wręcz przeciwnie. Dobry plan to taki, gdzie zalecenia dopasowane są do osoby, która go stosuje. Jeśli zostały one odpowiednio skonstruowane to przejście przez taki plan stanowi raczej przyjemność, a nie ciężkie wyzwanie. Oczywiście, zastosowanie planu na konkretny okres to nie wszystko. Szereg dobrych zaleceń warto zastosować na stałe. Dlatego: 

Pomożemy Ci zmienić wcześniejsze nawyki

Na przykład: osobom, które zakończyły nasz plan zalecamy, aby starać się odżywiać zdrowo od poniedziałku do piątku, natomiast w weekend jeść to na co ma się ochotę. Takie podejście daje bardzo duży komfort psychiczny. To jedno z bardzo wielu pozytywnych zaleceń. Aby łatwiej było zastosować Plan w pełni, układamy posiłki smaczne, czyli takie które są powszechnie lubiane. Ponadto dajemy bardzo dużą możliwość ich wyboru, dzięki temu monotonia nie istnieje. Bazujemy głównie na produktach niedrogich i ogólnodostępnych, czyli takich które można dostać w każdym supermarkecie. Jeśli chodzi o dobór posiłków, ich kaloryczność oraz podział makroskładników to zawsze podchodzimy do tego indywidualnie, tutaj nie ma miejsca na diety robione masowo.

W razie potrzeby zmodyfikujemy Twój Plan

Twój organizm może w różny sposób reagować na to co przygotowaliśmy, dlatego aby zintensyfikować efekt staramy się co 2-3 tygodnie aktualizować porcje (kalorie i makroskładniki). Ponadto - nie byłoby takiego zadowolenia z naszych planów, gdyby nie to, że przez cały okres ich trwania udzielamy konsultacji.

Utrzymamy z Tobą stały kontakt

Najbardziej popularny jest kontakt przez Messenger - tam odpowiadamy na pytania, monitorujemy postępy i udzielamy wsparcia. To tyle w bardzo dużym skrócie.

Co zyskasz stosując się do naszych zaleceń?

 • Zmienisz swoją sylwetkę

  - nie napiszę Ci dokładnie ile możesz osiągnąć, bo zależy to od bardzo wielu czynników. Duże znaczenie ma to, jakie były Twoje dotychczasowe nawyki oraz jaki jest Twój cel. Mogę powiedzieć jedynie, że mamy zarówno takich podopiecznych, którzy w ciągu 90 dni zrzucili 5kg tkanki tłuszczowej, ale także takich którzy w tym samym okresie zrzucili prawie 20kg wagi. Jedno jest pewne, efekty będą zawsze.
 • Utrzymasz trwały efekt swojej zmiany

  - odmiana sylwetki to jedno, a utrzymanie tej zmiany to drugie. Kładziemy ogromny nacisk na to, aby nasi podopieczni nawet jeśli kończą z nami współpracę utrzymali osiągnięty rezultat. Z tego też powodu dajemy szereg zaleceń, co zrobić, aby utrzymać sylwetkę po zakończeniu Planu.
 • Poprawisz znacząco swoje samopoczucie

  - być może o tym nie wiesz, ale nastrój i samopoczucie wynika bezpośrednio z hormonów które regulują pracą Twojego organizmu. Stan układu hormonalnego jest zawsze wprost proporcjonalnych do sposobu odżywiania. W praktyce oznacza to, że osoby, które odżywiają się tak jak zalecamy odnotowują dużą poprawę samopoczucia.
 • Zwiększysz pewność siebie

  - tutaj zależność jest bardzo prosta. Jeśli wyglądasz tak jak chcesz to czujesz się pewniej. Osoby wyglądające dobrze, mające ładne sylwetki są o wiele bardziej pewne siebie i lepiej radzą sobie w życiu. Są nawet w tym temacie badania naukowe.
 • Zyskasz o wiele więcej życiowej energii

  - w zdrowym ciele zdrowy duchu - to stare przysłowie, ale doskonale obrazuje to, że jeśli odżywiasz się tak jak należy to masz o wiele więcej energii na działanie. Mamy takich podopiecznych, którzy dzięki zastosowaniu Planu ograniczyli lub zrezygnowali całkowicie z picia kawy. To bardzo motywujące. 
 • Polepszysz ogólny stan zdrowia

  - jeśli zaczynasz się zdrowo i odpowiednio odżywiać to poprawiają się wyniki ogólnych badań. Szczególnie widocznie jest to przy wynikach cholesterolu, którego przekroczenie u większości osób wynikając właśnie z nieodpowiedniego odżywiania i braku ruchu. 
 • Zwielokrotnisz wydajność swojego umysłu

  - w Twoim ciele istnieje bardzo ważne powiązanie, mianowicie jelita-mózg. Mózg zarządza całym Twoim organizmem, więc jeśli w jelitach źle się dzieje, to mózg gorzej sobie radzi. Jedzenie to Twoje paliwo.
 • Zmienisz sposób postrzegania Ciebie przez innych

   - Twoja nowa sylwetka, lepsze samopoczucie, większa pewność siebie i energia życiowa to elementy, które bardzo szybko będą zauważone w otoczeniu. Przekonasz się o tym osobiście!

Co mówią Ci, którzy z nami współpracowali?

Pracujemy z sylwetkami już ponad 5lat, a z naszej pomocy skorzystało prawie 6000 osób. To co przeczytasz poniżej to jedynie ułamek pozytywnych opinii jakimi dzielą się z nami nasi podopieczni. Wszystkie opinie pochodzą z naszego profilu na Facebooku.

Co będzie zawierał Twój Indywidualny Plan?

Ułożymy Ci konkretny Plan, który będzie dopasowany indywidualnie do Twojej osoby. W planie tym dostaniesz 100% informacji, dzięki którym zyskasz wszystko to, o czym już wcześniej rozmawialiśmy. Plan ten będzie składał się z 5 elementów:

Element nr 1: Ułożymy indywidualny Plan żywieniowy - wartość - 129 zł

Jeśli zdecydujesz na zastosowanie Planu, to zaraz po dokonaniu zamówienia otrzymasz ankietę do wypełnienia. Na podstawie Twoich odpowiedzi podejdziemy przede wszystkich do wyliczenia odpowiedniego bilansu kalorycznego i ustalenia odpowiednich proporcji makroskładników. W następnej kolejności określimy jaka ilość posiłków w ciągu doby będzie w Twoim przypadku najbardziej korzystna i podejdziemy do komponowania posiłków do wyboru. Gdy posiłki będą gotowe spiszemy wszystkie zasady i zalecenia do stosowania w trakcie trwania całego planu oraz zaplanujemy odpowiednie zmiany kaloryczności. To co zostanie przekazane Tobie to zbiór gotowych, dopasowanych do Ciebie posiłków, które można będzie stosować zamiennie. To znaczy, że tylko od Ciebie będzie zależało, które posiłki wybierzesz i które będziesz stosować. Taką formę bardzo chwalą sobie nasi podopieczni. 

Element nr 2: Rozpiszemy dopasowany Plan treningowy - wartość - 69 zł

Dopasujemy go do Ciebie, Twojego celu i Twoich możliwości. Wybierzemy takie ćwiczenia, które w Twoim przypadku dadzą najlepsze rezultaty, dobierzemy miejsce i ilość treningów w oparciu o Twoje preferencje i opiszemy szczegółowo wszystkie ćwiczenia oraz zalecenie do całego treningu.

Element nr 3: Zapewnimy nielimitowane konsultacje - wartość - 69 zł

Zamawiając Plan otrzymasz nielimitowane konsultacje. To znaczy, że dostaniesz możliwość pisania do nas dowolnej ilości wiadomości o każdej porze. Najszybszy dla naszych podopiecznych jest kontakt przez Messenger, ale preferujemy także kontakt przez email - jak Tobie wygodniej. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania jeśli pojawią się niejasności. Będziemy monitorować Twoje postępy, ale także udzielać Tobie wsparcia lub wprowadzać odpowiednie zmiany do planu.

Element nr 4: Zalecimy dodatkową suplementację - wartość - 19 zł

Niezależnie od tego jaki będzie Twój cel, ułożymy Tobie dodatkową rozpiskę suplementów. Rozpiszemy nazwy oraz dawkowanie tych suplementów, które wg nas mogą wzmocnić Twój efekt. Pamiętaj, że suplementy to tylko i wyłącznie dodatek - nie musisz ich stosować. O efekcie stanowi przede wszystkim plan żywieniowy oraz aktywność.

Element nr 5: Załączymy dodatek do Planu - wartość - 19 zł

Mimo tego, że w planie masz rozpisane wszystko to mogą się pojawić pytania. Dlatego w dodatku opisaliśmy szczegółowo 20 zasad i zaleceń do stosowania przy planie oraz odpowiedzi na 18 podstawowych pytań. 

Jak zdobyć ten pakiet w obniżonej cenie?

Całkowita wartość tego pakietu wynosi: 305,00zł, ale TERAZ możesz go zdobyć w specjalnej cenie.

Odbierz teraz za 99 zł zamiast 305,00 zł

Ilośc miejsc w promocji jest ograniczona


Jakie są kolejne kroki po zamówieniu planu?

Krok 1: Zamawiasz plan w promocji i dokonujesz płatności

Krok 2: Wypełniasz obszerną ankietę z danymi o sobie oraz jasno określasz swój cel

Krok 3: Wraz z zespołem Prouder podchodzimy do układania indywidualnego planu dla Ciebie

Krok 4: Gotowy plan dostajesz na email podany podczas zamówienia po około 2 dniach roboczych

Krok 5: Rozpoczynasz swoją przemianę i utrzymujesz z nami stały kontakt

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.