Potrzebujesz urozmaicenia?

Przygotujemy Ci BEZPŁATNIE 32 Dodatkowe Posiłki 

Dopasowane do Twojego planu żywieniowego

Jeśli z jakiegokolwiek powodu ilość posiłków, które przygotowaliśmy Tobie w Planie żywieniowym jest niewystarczająca, to mamy dobre wieści. Możemy ułożyć 32 dodatkowe posiłki, kóre będą idealnie dopasowane do Twojego planu żywieniowego. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się jak otrzymać ten pakiet.

Co zyskasz dokładając do diety pakiet 32 dodatkowych posiłków?

Oto 5 koszyści dla Ciebie

1. 100% więcej posiłków do wyboru

W zalezności od tego jaki plan zywieniowy został Tobie dobrany, to w swoim pakiecie posiadasz od 32 do 40 tak zwanych posiłków do wyboru. Pakiet 32 dodatkowych posiłków to aż 8 dodatkowych śniadań, 8 drugich śniadań, 8 obiadów oraz 8 kolacji. To drukrotnie większa możliwość wyboru spożywanych przez Ciebie dań.

2. Dwa razy większa motywacja

Bardzo duża różnorodność oraz duże możliwości wyboru posiłków wpłyną pozytywnie na Twoją motywację. Jeśli w diecie nie ma miejsca na monotonię to o wiele łatwiej jest przetrwać przez jej cały okres.

3. Więcej dań o Twoich preferencjach smakowych

Jeśli masz duże wymagania smakowe to pewnie nie wszystko co przygotowaliśmy w planie żywieniowym Ci smakuje. W takiej sytuacji warto dołozyć kilkadziesiąt nowych posiłków, abyś mógł wybrać to co jest dla Ciebie najlepsze.

4. Możliwość tworzenia bardziej dopasowanych jadłospisów.

Spośród większej ilośc pozycji posiłkowych możesz tworzyć przez cały dzień takie jadłospisy jakich do tej pory nie było.

5. Dietę o wiele bardziej różnorodną

Czym więcej posiłków w diecie tym, większa ilość unikalnych produktów, a tym samym większe zróżnicowanie. Dzięki wyborowi codziennie innych dań możesz zwielokrotnić efekty swojej diety.

Jak zamówić 32 dodatkowe Posiłki?

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z odbioru dodatkowych posiłków bezpłatnie - możesz dokonać zamówienia. Cena, która obowiązuje za pakiet 32 dodatkowych posiłków do planu zywieniowego to 79 zł, ale w tej ofercie jest obniżona do 69 zł. Zaraz po złożeniu zamówienia poprosimy Cię o podanie imienia i nazwiska oraz adresu email, na który był zamawiany Plan żywieniowy. Na podstawie tych danych nasz zespół dopasuje nowe posiłki do Twojego planu.

Zamów za 69 zł zamiast 79,00 zł

Jak otrzymać pakiet posiłków BEZPŁATNIE ?

Bardzo zalezy nam na tym, aby dotrzeć do jak największej ilości osób i pomóc im w przemianie sylwetki dlatego przygotowaliśmy specjalną promocję. Dzięki niej możesz odebrać 16 lub 32 dodatkowe posiłki dopasowane do Twojego planu żywieniowego. Wystarczy, że polecisz usługi naszego zespołu innej osobie i dokona ona u nas zamówienia Planu. 

Jeśli polecisz nas:

 1 osobie i dokona ona zamowienia, dostaniesz 16 dodatkowych posiłków

 2 osobom i dokonają one zamowienia, dostaniesz 32 dodatkowe posiłki

 3 osobom i dokonają one zamowienia, dostaniesz 32 dodatkowe posiłki i plan treningowy w domu lub na siłowni

To nie wszystko! Jeśli polecisz nas conajmniej 5 osobom dostaniesz dodatkowy dożywotni RABAT

Jeśli polecisz nas:

 osobom i dokonają one zamowienia, dostaniesz 32 dodatkowe posiłki, plan treningowy oraz dożywotni rabat -50% na nasze usługi

 10 osobom i dokonają one zamowienia, dostaniesz 32 dodatkowe posiłki, plan treningowy oraz dożywotni rabat -80% na nasze usługi - będzie to oznaczało, że za indywidualny Plan żywieniowy o wartości 129zł zapłacisz jedynie 26zł, niezaleznie od tego jak długo będziesz z nami współpracować !

Jak skorzystać z tej promocji?

Krok 1: Poleć nasze usługi znajomym, rodzinie lub dowolnym innym osobom i zachęć do dokonania zamówienia przez naszą stronę https://prouder.pl

Krok 2: Upewnij się, że osoba lub osoby, które poleciłeś dokonały zamówienia

Krok 3: Kliknij poniższy przycisk i dokonaj zamówienia dodatkowych posiłków i innych dodatków Bezpłatnie 

Krok 4: W formularzu, który dostaniesz po dokonaniu zamówienia wpisz imię oraz nazwisko osoby lub osób, które dokonały u nas zamówienia z Twojego polecenia

Krok 5: Twoje dodatkowe posiłki lub inne dodatki wynikające z ilości poleconych osób dostaniesz od nas na email

Zamów za 0 zł zamiast 69,00 zł

Ważne: Promocja jest ograniczona dla pierwszych 30 klientów, którzy się zdecydują. Jeśli ta strona jest aktywna to znaczy, że wciąż są miejsca w promocji, dlatego warto z niej teraz skorzystać.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.